کارال

نسخه مناسب چاپارسال از طریق ایمیل
توضیحات: 

در حدود ۶۰ سال پيش ايالات متحده آمريكا تكنولوژي هارد آنودايزد ( اكسيد آلومينيوم ) را بر روي قطعات و كامپوننت هاي هواپيما مورد استفاده قرار داد و از آن تاريخ اين صنعت چنان گسترشي پيدا كرد ، بطوري كه در كليه صنايع پيشرفته اعم از صنعت انرژي اتمي - صنعت نفت - صنايع نساجي و غيره مورد استفاده قرار گرفت تا اينكه حدود ۱۳ سال پيش جهت جلوگيري از مصرف آلومينيم و روكش مواد پليمري مانند تفلون در ظروف آشپز خانه ، اين صنعت در ساخت ظروف آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفت شركت كارال همانند چند شركت توليد كننده ظروف آشپزخانه هارد آنادايزد در دنيا از سال ۱۳۷۵ هجري شمسي (۱۹۹۷ ميلادي) محصولات خود را به بازار عرضه كرده است . كه هر ساله بخاطر شناخت مردم از اين صنعت بر توليد سالانه خود افزوده است ظروف آشپزخانه هارد آنادايزد كارال مورد تاييد اتاق بازرگاني و صنايع مونيخ آلمان نيزمي باشد كه همين تاييديه بر مشتريان كارال در سراسر دنيا افزوده است و باعث تحكيم بيشتر جايگاه كارال به عنوان تنها توليد كننده اين محصول در خاور ميانه شده است .
کارال تنها يك ظرف آشپز خانه نيست بلكه در خانه يك ايراني، افتخاري است كه هر ايراني مي تواند بر صنايع پيشرفته مملكت خود ببالد .
كارال يك صنعت حال است ، يك تكنولوژي پيشرفته است . كارال قادر است ساليانه ۲۰۰ هزار قطعه ظروف آشپز خانه توليد كند و در حال حاضر بيش از ۲۵ نوع ظرف با طرح هاي متنوع به بازار عرضه كرده است.

در دنیای کنونی هر روز شاهد پیشرفت و افزایش سطح اطلاعات در زمینه های مختلف هستیم که ظروف آشپزخانه نیز از این پیشرفت مستثنی نیستند . کارشناسان و پژوهشگران علمی و تخصصی دریافتند یکی از عواملی که امکان بروز بیماریهای مختلف را برای انسان ها بوجود می آورد ، برخی از ظروف پخت و پز آشپزخانه است ، بدین صورت که این ظروف ،به تنهایی می توانند غذای پخته شده را مسموم و یا در دراز مدت بر اثر کنده شدن روکش و یا ترکیب جنس ظرف با غذا ، باعث بیماری های مختلف در بدن شوند به طور مثال ، ظروف روئی که همان ظروف آلومینیومی است و در سایزهای مختلف در آشپزخانه های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از مهمترین عواملی است که باعث بیماری آلزایمر و یا فراموشی می شود . رنگ سیاهی که در تماس دست با ظروف آلومینیومی بر روی پوست ایجاد می شود ، همان ماده ای است که با غذا ترکیب شده و بوسیله سیستم گوارشی بدن وارد خون می شود و در مغز انسان رسوب کرده و بیماری آلزایمر را بوجود می آورد . دنیای پیشرفته جهت جلوگیری از این معضل بهداشتی , فرآیند هاردآنادایزد یا کارال را ارائه می دهد ، بطوریکه ظروف کارال بدون هیچ نوع روکش ، رنگ ، لعاب و حتی تفلون بوده , که این ویژگی کارال را به ظرفی بدل نموده که هرچه بیشتر با سیم ظرفشویی شسته شود عمرش افزایش می یابد ! فرآیند هاردآنادایزد حتی در صنعت هوایی هم کاربرد بسیار دارد ، بطوریکه در ساخت بدنه هواپیما نیز مورد استفاده قرار می گیرد . ظروف کارال تنها ظروفی هستند که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و بر خلاف ظروف رایج ، هیچ نوع لایه و روکشی ندارند ، طعم غذا راتغییر نمی دهند و مواد مضری از خود به غذا پس نمی دهند.ظروف کارال مورد تایید اتاق بازرگانی و صنایع مونیخ آلمان بوده و از حیث تکنولوژی در خاورمیانه منحصر به فرد است.همچنین ظروف کارال جایگاه اول صرفه اقتصادی را به خود اختصاص داده است،زیرا عمر این ظروف بیش از ده سال بوده و در طول این مدت هیچ نیازی به بازسازی و ترمیم ظروف نمی باشد ؛ همچنین نیازی به صرف هزینه جهت خرید مجدد ظروف آشپزخانه نخواهد بود . ظروف کارال از حیث صرفه جویی در مصرف سوخت نیز دارای ویژگی خاص است ، خاصیت این جنس باعث سه برابر شدن حرارات رسیده به ظروف می شود ؛ بدینگونه که با توجه به انتقال کاملا یکنواخت حرارت ، نیازی به استفاده از شعله زیاد جهت پخت و پز نبوده و براحتی می توان با استفاده از یک سوم شعله نسبت به ظروف متداول اما با مدت زمان یکسان،غذا را طبخ نمود.

اطلاعات تکمیلی
آدرس: 
خیابان شریعتی ، میدان قدس ، ابتدای خیابان دربند ، ساختمان گلها
استان: 
تهران
تلفن: 
۲۸۴۹۰
فکس: 
۲۲۷۵۴۳۶۳
ایمیل: 
آگهی ویژه
امتیاز: 
0
کلمات کلیدی :

ارتباط با آگهی دهنده

..::
::..
شما می توانید جهت ارسال پیام به ایجاد کننده این آگهی از فرم زیر استفاده فرمایید.