مراکز تصویر برداری رادیولوژی

مراکز تصویر برداری رادیولوژی

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی در منزل سینوهه با کادری مجرب شامل

کارشناسان و متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی جهت رفاه حال بیماران

شما خدمات تصویر برداری را به صورت پرتابل و شبانه روزی در منزل بیمار

انجام می دهد.

طرف قرارداد با کلیه بیمه ها و بانکها

در این مرکز به طور متوسط در هر شیفت کاری پذیرای 150 بیمار می باشیم که این خدمت را با استفاده از 2 دستگاه رادیوگرافی که یکی از دستگاه ها دیجیتال (DDR ) می باشد و باعث افزایش چشمگیر در سرعت و کیفیت عکسبرداری می گردد، به نحو مطلوب به انجام می رسانیم.
تمام رادیوگرافی های سر و گردن و اندام فوقانی ، قفسه سینه ، لگن و شکم به استثنای رادیوگرافی های رنگی انجام می گیرد .

واحد راديولوژي و سونوگرافي

واحد راديولوژي و سونوگرافي اين مركز فعاليت خود را در نيمه دوم سال 1379زير نظر كادر تخصصي شامل : پزشك متخصص راديولوژي و سونوگرافي ، كارشناسان راديولوژي و مسئول فيزيك بهداشت ، با بکارگیری تجهيزات مدرن آغاز نمود.
خدمات قابل ارائه در این واحد عبارتند از :

مرکز تصویر برداری پزشکی نور ارائه دهنده انواع خدمات تصویربرداری و رادیولوژی در بالاترین سطوح استانداردهای جهانی است.که وابسته به مرکز پزشکی شهید شوریده- وزارت جهاد کشاورزی می باشد. کلینیک رادیولوژی نور از با سابقه ترین مراکز تصویربرداری پزشکی تهران است که همواره مورد اعتماد پزشکان معالج قرار داشته و دارد.تمامی ویزیتها و نرخ های خدمات این مرکز دولتی است و با تمامی موسسات معتبر بیمه قرارداد همکاری دارد.
این مرکز در راستای خدمت رسانی به اقشار ضعیف همواره پیشگام بوده و هست. از آن جمله همکاری با انجمنهای بیماران تالاسمی؛ بیماریهای خاص و ... اشاره کرد.

همزمانی محتوا